Саган-дайля

Жителі Далекого Сходу, Монголії та Тибету добре знайомі з чаєм саган-дайля, адже про нього ходять безліч легенд. Мудреці та лікарі вірять у те, що він продовжує життя, а шамани використовують його в духовних практиках.

Користь саган-дайля

Раніше чай саган-дайля використовували як підбадьорливий засіб для довгих подорожей - одна чашка завареного чаю давала сил на цілий день. Лікарі радили його для очищення організму, зняття втоми, як профілактику та лікування застудних захворювань.

Рослина багата на ефірні олії, які є природними антидепресантами, а також на вітаміни та амінокислоти. Напій сприятливо впливає на оздоровлення шлунково-кишкового тракту - виводить токсини, шкідливі бактерії та бореться із запаленнями, крім того, покращує роботу серцево-судинної системи, зміцнюючи стінки судин та капілярів.

Чай також корисний для концентрації уваги, знімає головний біль, покращує роботу мозку, заспокоює і підвищує стійкість до стресів, тому його рекомендують тим, чия робота пов'язана з підвищеним напруженням та стресами.

Як правильно заварювати та пити чай саган-дайля

Варто звернути увагу, що це напій не на кожен день - його необхідно пити курсами: 3 тижні по 2-3 рази на тиждень, але не більше однієї чашки на день і тільки вранці. Оскільки, чай вважається сильним природним енергетиком, передозування може спричинити безсоння.

Заварювати саган-дайля можна, як у чистому вигляді, так і в змішаному, додаючи чорний або зелений чай, трави і сушені фрукти. На 350 мл води температурою 80-90 C, достатньо 1-4 листочки та настоювати до 10 хвилин.

Завантаження..