Чай из лотоса

Преміальний напій, який раніше був доступний тільки найвищим чинам - чай з лотосом - ця квітка дуже цінується в східній культурі, як рослина, що має цілющі властивості. Настій на її основі тонізує, допомагає зняти нервову напругу, зміцнює імунітет та оздоровлює весь організм, а чарівний аромат лотосового чаю не залишає байдужим нікого.

Для приготування справжньої елітної сировини потрібно багато часу та кропітка праця майстрів. Чай поміщають у закриті ємності, пересипаючи шарами з тичинок лотоса. Через деякий час тичинки замінюють, а сама процедура повторюється кілька разів. Кожен листочок просочується тонким та витонченим ароматом квітки.

Користь та властивості

Чай із лотоса - це найпростіший та найпопулярніший спосіб позбутися багатьох недуг. Лотосовий чай популярний практично скрізь, але особливо його цінують у Китаї та у В'єтнамі, оскільки саме ці країни спеціально вирощують цілющі сорти лотоса для його подальшого вживання.

Чай з лотоса допомагає:

  • приводити в тонус увесь організм, знімаючи нервове напруження та втому
  • виводити шкідливі токсини та зміцнювати імунітет
  • контролювати зайві калорії в організмі та підвищувати метаболізм.

Крім того, лотосовий чай - багате джерело таких вітамінів, як С і В, тому чай рекомендується пити для профілактики застудних захворювань, у разі судом та депресії, а також для поліпшення пам'яті.

Загрузка..