Чем вывести пятна от кофе с одежды

Кожному хоч раз доводилося відчувати почуття легкої паніки, дивлячись, як коричнева пляма від кави швидко розпливається по білосніжній сорочці, пухнастому світлому килимі або світлій оббивці дивана. Існує кілька ефективних методів боротьби з кавовими плямами, а головні складові успіху - швидкість реакції та доступ до води.

Бавовняні тканини

Продовжити життя білого сарафана з бавовни допоможе перекис водню - речовину розбавляють у рівних частинах з водою і змоченою в розчині чистою губкою промакують розводи на тканині, уникаючи сильного тертя.

Денім (джинсова тканина)

Врятувати джинси від плям кави доможуть розчин оцту або перекису, однак слід проявити обережність і спершу протестувати дію засобу для виведення плям на підвороті або внутрішньому боці пояса. Джинсова тканина легко втрачає яскравість забарвлення, тому перевірка не завадить.

Атлас, шовк, вовна

До ніжних тканин потрібен ніжний підхід - для повернення їм чистоти беруться в рівних частках гліцерин і засіб для миття посуду, які розчиняють у 8 частинах води. Методи впливу такі ж самі: не втирати, частіше промокати та залишити до повного висихання, за необхідності - повторити все знову.

Штучні тканини

Поліестер, віскоза, модал та ацетат за своїми властивостями схожі з натуральним шовком, тому для них можна застосувати аналогічні методи очищення плям кави. Гарного ефекту можна досягти, використовуючи суміш, виготовлену з оцту і прального порошку - її наносять по обидва боки постраждалого одягу та, витримавши хвилин 20, змивають теплою водою.

Загрузка..