Кофе и спорт – как объединить

Чи траплялася у вас в житті ситуація, коли вам доводилося обирати між двома речами, які ви любите? Сьогодні ми поговоримо про такий вибір, а саме про каву та спорт. Команда «ПапаКава» точно знає, що справжні кавомани точно не припинять пити каву заради спорту, але і відмовлятися від спорту заради кави теж не найкращий варіант. Давайте розберемося в цьому питанні та спробуємо знайти правильний вихід в даній ситуації.

Якщо головна мета ваших тренувань - схуднення, то однозначна відповідь - "ні" всім напоям з великою кількістю пінки чи цукру. Адже, велика кількість калорій в такій каві тільки нашкодять вашому організму: крім набору ваги, вона підвищить рівень холестерину в крові та точно не допоможе досягти спортивних цілей.

Звичайна ж чорна кава, навпаки, не зашкодить вашому організму, кофеїн тільки додасть вам енергії. Головне пам'ятати, що у всьому потрібна міра, адже велика кількість кофеїну призведе ваш організм до зневоднення та виснаження, тому обов'язково пийте достатню кількість води, щоб відновити свій водно-електролітний баланс.

Рекомендації від "ПапаКава", яких варто дотримуватись, вживаючи каву та займаючись спортом:

  • Рекомендуємо споживати напій перед тренуванням, щоб кофеїн встиг засвоїтися і проявити ефект.
  • Разом з кавою споживайте більше води, щоб компенсувати втрату рідини в організмі.
  • Уважно стежте за своїм самопочуттям, і якщо під час або після тренування ви відчуваєте прискорене серцебиття та інші негативні симптоми, слід зменшити дозу або зовсім відмовитися від кави.
  • Корисною є лише натуральна кава, оскільки розчинна містить хімічні добавки, які більше шкодять організму, ніж приносять користі.

Тепер, плануючи займатися спортом, ви можете бути спокійні, адже вашу порцію кави ніякий спорт у вас не відбере. Головне, пийте каву в міру і займайтеся спортом, адже ведення такого способу життя, допоможе вам бути здоровими та залишатися повними енергії увесь день.

Загрузка..