Как работает кофе-принтер и как происходит печать

Технологія малювання на поверхні кави з'явилася буквально декілька років тому. Це стало можливим завдяки кава-принтеру – одному із видів харчових принтерів. За допомогою дивовижного інструменту, ми можемо наносити будь-які зображення на поверхню кавової пінки, молочних коктейлів, морозива або десертів.

Малюнки на поверхні капучино та лате стали справжнім мистецтвом, але прогрес не стоїть на місці. Сьогодні кожна кав'ярня може обзавестися особливим кава-принтером, який роздруковує на поверхні напоїв будь-які картинки за вашим бажанням.

Спочатку, власники барів і кав’ярень обережно поставилися до новинки, але реакція відвідувачів виявилася несподіваною, вони були в захваті від малюнків на каві, тому сьогодні кава-принтери є і в дорогих авторських закладах і в студентських кав'ярнях.

Перші моделі могли нанести тільки однокольорові зображення, але зараз з легкістю друкуються картинки в будь-яких кольорах.

Особливості в роботі кава-принтера

Поверхня повинна бути білого кольору, інакше малюнок буде погано видно, тому картинки наносяться на молочну пінку або морозиво.

В якості матеріалу виступає кавовий екстракт або спеціальні харчові барвники.

Для нанесення потрібен макет зображення. Програмне забезпечення кава-принтера має базу картинок, але для справжнього ексклюзиву потрібні фото або малюнок, які ви самі зробите.

Принцип роботи обладнання мало чим відрізняється від звичайного принтера. На планшет або смартфон встановлюється спеціальна програма, яка дає змогу завантажувати всі нові картинки і відправити їх на кавовий друк. Деякі програми дають змогу редагувати картинки, додавати написи, сердечка або інші прикраси.

Загрузка..