Преимущества и свойства кофе с женьшенем

Дедалі більшої популярності у світі починає набирати новий тренд, а саме - кава з женьшенем. Про її властивості говорять у всьому світі, її продають у різноманітних формах: від меленої до розчинної в пакетиках.

Напій з'явився близько десяти років тому, - азіатська Арабіка з додаванням подрібненого кореня женьшеню, і довгий час він був нішевим, поки його не почали подавати в міланській кав'ярні. Згодом напій підкорив всю Італію, і навіть в тих районах, де доволі консервативно ставляться до всього, що пов'язано з кавою.

Смак кави з женьшенем

Женьшень сам по собі досить гіркий, а в поєднанні з кавою напій взагалі мало кому подобається, тому в чистому вигляді його зазвичай не подають. Найчастіше до напою також входить молоко і цукор або інші підсолоджувачі, тож у результаті виходить щось подібне до капучино чи лате, тільки без високої піни і зі специфічним присмаком.

Ефект від кави з женьшенем

В більшості випадків, ефект залежить від того, який саме продукт використовується:

  • Американський женьшень – білий, має розслаблюючий і заспокійливий ефект. У більшості продуктів використовується саме він.
  • Азіатський женьшень – червоний, має підбадьорливий ефект, у східній культурі вважається афродизіаком. Використовується рідко, коштує дорожче.

Переваги та властивості кави з женьшенем

За допомогою досліджень було доведено, що східний корінь модулює стан збудження нейронів, у такий спосіб роблячи їх готовими дати оптимальну відповідь на зовнішні та внутрішні подразники.

  • Природний енергетик. Одна з основних причин споживання цього замінника чистого еспресо. Він зменшує стрес і втому, підвищує життєву силу та імунітет, хоча в ньому міститься менше кофеїну порівняно з традиційною кавою.
  • Посилює функції мозку. Зокрема, вживання кави з екстрактом женьшеню покращує концентрацію і здатність до запам'ятовування.
  • Покращує кровообіг і знижує рівень холестерину. Активні речовини женьшеню стимулюють фізіологічні процеси, за допомогою яких наше тіло виробляє енергію, спалюючи цукор і жир.
  • Також, з біологічної точки зору, було виявлено, що деякі молекули, що містяться в напої, надають судинорозширювальну дію і сприяють циркуляції крові.

Загрузка..