Правила варки кофе в керамической турке

Керамічна турка дає змогу отримати насичений та ароматний напій. Її товсті стінки нагріваються рівномірно, тому екстракція кави відбувається якісно, мелений порошок віддає весь свій смак і аромат. Тому керамічні турки успішно конкурують із мідними, але також за всіх переваг, керамічні турки мають власні правила й обмеження, які необхідно враховувати, перш ніж братися за приготування кави.

Керамічні турки підходять для приготування кави на газовій та електричній плиті. У них готують каву на піску і навіть у мікрохвильовці, але при цьому кераміку не можна використовувати для індукційних плит. Кераміка дуже не любить різкого перепаду температур. Перш, ніж мити турку після використання, дайте їй добре охолонути. Також ніколи не ставте на гарячу конфорку сильно охолоджену турку.

Керамічна турка не боїться вогню і нагріву, тому що використовується спеціальна вогнетривка кераміка, однак, вона залишається крихкою. Прогрівати порожню турку над вогнем можна, як і карамелізувати в ній цукор за умови, що внутрішнє покриття джезви не зі склокераміки.

Турка з кераміки вписала гідну сторінку в кавову книгу історії, тому й нам варто скористатися її властивостями та старовинними рецептами, щоб побалувати себе смачним напоєм.

Загрузка..