Рецепт кофе с маслом

У такого, на перший погляд, дивного напою, вже мільйони фанатів по всьому світу. Проте все ще багато людей стримуються спробувати каву з олією, оскільки їх бентежить відчуття смаку жирності.

Ті, хто спробував напій, відзначають приємний вершковий смак. Це схоже на ніжний густий лате з вершками. Маслянистість стає плюсом, дає бархатистість, надає структуру наближену до кави з молоком або вершками, але без молока.

Орієнтовні стандартні пропорції: на 150 мл кави - столова ложка олії з гіркою, але можна почати з чайної ложки. У межах даного співвідношення, ви можете змішувати олії, і навіть додавати різноманітні спеції, наприклад, ваніль чи корицю, безпосередньо у ваш напій.

За рецептурою немає ніяких канонів, і відміряти по грамах і мілілітрах нічого не доведеться, що вже добре. Зранку, можна просто насипати інгредієнти в блендер або чашку, хоча б в приблизних пропорціях, і ви отримаєте потрібний ефект.

Процес приготування

Для початку, варто відварити каву в турці, гейзері, або ж будь-яким іншим, зручним для вас, способом. Можна зробити американо або еспресо, а ось більше, ніж подвійний еспресо, робити не варто, це зробить напій занадто міцним. Потім, за допомогою блендера, збийте готову каву з олією і спеціями за бажанням, доки текстура не стане однорідною. Готова кава з олією у вас на руках. Тепер ви можете спробувати приємний і ніжний на смак кавовий напій, який не залишить нікого байдужим.

Загрузка..