Чай Сенча

Батьківщиною чаю Сенча вважають Японію, де його люблять і п'ють щодня майже всі жителі країни. Перше, що відрізняє Сенчу від інших сортів чаю, це обробка парою - збираючи свіже листя з чайного куща, його пропарюють, а після скручують вручну в тонкі голки, сушать гарячим повітрям та відправляють на фасування. Ніжна обробка дає змогу зберегти в листі максимум корисних властивостей, колір чаю при цьому залишається зеленим, а аромат - свіжим і трав'янистим.

Зовні Сенча має вигляд тонких зелених голок. Крім трав’янистого аромату, багато хто відзначає морський аромат, а в самому смаку присутня терпкість, солодкість і горіхові ноти.

Корисні властивості чаю Сенча:

  • антиоксидантний ефект, покращуючи загальне самопочуття і виступаючи в ролі профілактичного засобу від онкологічних захворювань
  • заряджає енергією і бадьорить не гірше, ніж кава, але водночас діє м'якше, зберігаючи ефект на триваліший термін
  • допомагає при схудненні, "розганяючи" обмін речовини
  • зміцнює імунітет, знижує ризики застудних захворювань, завдяки великому вмісту вітаміну С і антиоксидантів
  • знижує рівень холестерину, знижуючи ризики серцевих захворювань
  • зміцнює ясна і покращує гігієну порожнини рота.

Відмінність китайської Сенчі від японської

Незважаючи на те, що китайська Сенча зберігає за собою цю назву, чай все ж має свої відмінності від класичної японської Сенчі. Китайці використовують японську технологію, але все ж за якістю їхня версія напою поступається японському оригіналу.

Китайська Сенча доступніша за ціною і містить більше кофеїну і таніну, тому її смак може бути різкішим, а щоб зберегти властивості напою, але при цьому пом'якшити смак, її зазвичай використовують як основу для створення купажів, змішуючи з іншими сортами чаю і травами.

Звичайно знайдуться ті, кому подобається китайська Сенча і в чистому вигляді - її дуже люблять застосовувати під час схуднення завдяки її властивості зміцнювати загальний стан організму і прискорювати метаболізм.

Загрузка..