Почему кофе положительно влияет на пищеварение?

Однією з найбільш помітних особливостей кави є вплив на систему травлення. Вона не тільки сприяє кишковій перистальтиці, а й має сечогінний ефект. Саме через сечогінний ефект, чашка кави сприяє виведенню токсинів, що позитивно впливає на весь організм. Крім того, напій активізує м'язи, задіяні в роботі шлунково-кишкового тракту, даючи змогу організму регулярно очищуватися.

Зазвичай, ми звикли пити каву в гарячому, або в теплому вигляді, але є й ті, хто віддає перевагу холодній каві та холодним кавовим напоям, проте доведено, що саме тепла кава допомагає ліквідувати проблеми з кишківником, особливо під час вживання в ранковий час.

Крім того, вченими давно доведено, що чим більше рідини ви п'єте, тим краще функціонує ваш шлунково-кишковий тракт і підтримується оптимальний рівень гідратації організму. Простіше кажучи, чим більше рідини ви п'єте, тим частішими стають позиви до сечовипускання і спорожнення кишківника.

Але що ж такого є в каві, що спричиняє такий ефект? Звісно, це не лише кофеїн, а й надходження в організм додаткової рідини та температура цієї рідини, саме така комбінація впливає на гладку мускулатуру кишечника, посилюючи його перистальтику. Ось чому, багато хто після ранкової чашки кави, відчуває необхідність вельми терміново відвідати туалет.

Отже, якщо ви хочете, щоб ваш кишківник день у день працював справно і без збоїв, подумайте про включення у свій раціон чашки кави зранку.

Загрузка..