Советы для успешного самостоятельного ремонта кофемашин

Вихід з ладу кавомашини, ситуація звісно неприємна, але в деяких випадках, можливо самостійно відремонтувати свого "каво помічника". Ми не рекомендуємо виконувати будь-які маніпуляції з ремонту техніки, якщо ви не впевнені в своїх силах. З деякими моделями кавомашин без відповідних навиків, виконати ремонт навряд чи вдасться. Наша мета - пояснити читачам, на що потрібно звертати увагу при поломці кавомашини та навчитись виявляти типові поломки.

Кава витикіє із одного холдера / диспенсера:

Можливі причини - слабкий тиск, або повільна подача кави. Для усунення проблеми, необхідно поставити кавомашину в горизонтальне положення, впевнитись чи вона не стоїть під кутом. Перевірити прохідність диспенсеру, при необхідності промити проточною водою. Якщо диспенсер не розбірний - замінити на новий.

Кавомашина потребує очистки від відправцьованної кави:

В кавомашинах із вбудованою системою очистки, вам потрібно запустити програму автоматичної очистки з використанням спеціальних очищуючих засобів від кавових жирів.

В обладнанні в якому відсутня така програма - самостійно вимийте систему кавомашини. Якщо ігнорувати повідомлення про необхідність очистити кавомашину, в подальшому може вийти з ладу диспенсер.

Протікає вода під час приготування кави:

Перевірте герметичність силіконової трубки - при виявленні пошкоджень, замініть на аналогічну.

Якщо протікає мультиклапан в кавомашині - обережно зніміть його кришку. В випадку, коли пошкодження не виявленні - обробіть гумові перехідники керамічного клапану, зберіть пристрій та перевірте чи залишилась поломка. При зберіганні проблеми, потрібна заміна мультиклапану на новий.

Відсутня подача пару:

Необхідно виконати очистку форсунок капучинатору від накипу та залишків молока. У випадку слабкої подачі пару - запустити процесс декальцінації, видалити накип.

Перевірити працездатність нагрівального обладнання, замінити на новий.

Якщо кавомашина має механічний клапан подачі пару, впевнитись у його легкопрохідності. За необхідності виконати його очистку, чи ремонт.

В деяких випадках, відремонтувати кавомашину, можливо навіть в домашніх умовах, для цього не обовязково бути профессійним майстром. Однак, в деяких випадках, потрібно одразу йти до процессійного центру з ремонту кавомашин "ПапаКава", де вашу улюблену кавомашину відремонтують найкращі спеціалісти своєї справи.

Загрузка..