Апельсинова кава

Важливим і цінним аспектом нашого життя є смак, тому традиційна чашка ранкової кави з апельсиновою цедрою або соком здивує кожного кавомана та створить піднесений настрій на весь день.

Незвичайний мікс, звісно ж, міг з'явитися тільки в екзотичній країні, що пропахла прянощами, пригодами та карнавалами. Батьківщиною напою вважається Бразилія - згідно з легендою, саме під цим спекотним небом було приготовлено його першу порцію. Відтоді, а сталося це на початку 30-х років минулого століття, він поширився по всьому світу і кожен народ, кожна культура, додавали в початковий рецепт щось своє, тому в різних країнах кава з апельсиновим соком називається по-різному.

Оригінальні рецепти кави з апельсиновим соком, зазвичай, готують на основі еспресо або американо. Кавові зерна краще молоти безпосередньо перед приготуванням - у цьому разі вони повністю збережуть аромат і кава вийде насиченою та дуже смачною. Напій краще готувати на очищеній бутильованій воді: жорсткі домішки водопровідної води можуть спотворити ніжний смак цитруса.

Традиційний рецепт

Інгредієнти:

  • 30 мл соку апельсина
  • 1 чайна ложка цедри
  • 300 мл кави.

Можна використовувати суху або свіжу апельсинову цедру. Перед додаванням у напій її необхідно подрібнити: порізати або натерти. Використання натертої за кілька годин до приготування напою цедри краще, оскільки з часом випаровуються ефірні олії, що надають їй гіркуватого присмаку.

Кавовий напій з апельсином і корицею

Інгредієнти:

  • 1 столова ложка соку апельсина
  • 1 чайна ложка цедри
  • порошок кориці (1/5 частина чайної ложки)
  • 1-2 чайні ложки розчинної кави на 60 мл води.

В окремому посуді перемішують цедру і корицю, вливають туди сік. У свіжозварену каву додають попередньо приготовлену фруктову суміш. Після того як напій настоїться 1-2 хвилини, за смаком, можна додати збиті вершки - 50 мл на одну порцію. Для цього їх підігрівають і збивають блендером або міксером до консистенції міцної піни.

Завантаження..