Чай Габа

Всім відомо, що помірне вживання чаю корисне для здоров'я, але є такий чай, який за своєю ефективністю, близький до біологічно активних добавок, залишаючись при цьому повністю природним продуктом.

Габа - чай, що пройшов унікальний етап обробки, завдяки якому натуральна ГАМК міститься в ньому у набагато більших дозах, ніж у чаї, виробленому традиційним методом. Вживання ГАБА-чаю - один із найкорисніших способів збільшити концентрацію гамма-аміномасляної кислоти в організмі.

ГАМК (GABA) - гамма-аміномасляна кислота - ця речовина є переважним нейромедіатором у головному мозку людини. У нормі GABA виробляється в організмі в достатній кількості, але в умовах стресу, за підвищених фізичних або розумових навантажень може виникнути нестача гамма-аміномасляної кислоти, тому з'являється хронічна втома, порушується сон та псується настрій.

Історія виробництва

У 80-х роках 20 століття група японських вчених проводила дослідження з нехімічних методів збереження продуктів. У процесі досліджень було виявлено, що створення певних умов призводить до утворення гамма-аміномасляної кислоти в чайній сировині.

Нова технологія збагатила майбутню заварку не тільки гамма-аміномасляною кислотою, а й дала змогу підвищити рівень аланіну - обидві речовини містяться і в традиційному чаї, але в незначній кількості. Методика дала змогу збільшити їхній вміст у рази, причому без застосування хімічних препаратів. Практично готову сировину перед фінальним обсмажуванням поміщають у герметичні контейнери, там листя обробляють азотом в умовах підвищеного тиску та температури.

Незважаючи на те, що Габа чай родом з Японії, його масштабне виробництво було розгорнуто на острові Тайвань та саме звідти він експортується по всьому світу, а виробництво продукту на острові перебуває під суворим контролем держави.

Сам по собі Габа - це не сорт, так як цю методику можна застосувати до найрізноманітніших видів чайної сировини. Найчастіше, як основу використовують улуни - вони становлять близько 95% від усіх Габа чаїв. На Тайвані, в основному, роблять з листя чайної камелії, вирощеної в районі Алішань - саме Габа Алішань найбільш відомий на світовому ринку.

Завантаження..