Чи можна молоти каву в блендері

Звичайно, набагато зручніше, коли під рукою потрібні прилади для приготування улюбленого напою, але як бути, якщо кавомолки поки що немає? Чи можна молоти каву, наприклад, в звичайному блендері? Якщо так, як це робити правильно? В даній статті ми допоможемо знайти відповіді на всі ваші запитання.

Молоти каву в блендері можна, але завжди потрібно брати до уваги важливі нюанси

  • Використовуйте інтервальний режим роботи, або ж забезпечуйте його вручну. Тоді ви зможете досягти хоча б повного помелу зерен, хоч і не такого рівномірного, який дасть вам будь-яка пристойна кавомолка.
  • Не варто використовувати блендер, як кавомолку, постійно. Прилад не розрахований на тривале перемелювання твердих зерен, тому ножі можуть швидко затупитися і навіть деформуватися.
  • Обов'язково закрийте прилад кришкою, адже на зерна, буквально, стрілятимуть вгору.
  • Не варто занадто довго продовжувати помел, кава може набути неприємного перепаленого смаку та запаху через сильний нагрів ножів.

Як молоти каву в блендері

Сама конструкція блендера дуже нагадує ножові кавомолки. Істотна відмінність полягає в тому, що ножі блендера розташовуються вище, тому частина зерен буде просто забиватися під них. Впоратися з цим можна, періодично зупиняючи процес перемелювання і перемішуючи отриману суміш.

Перед тим, як зважитися на помел кави, огляньте свій блендер, точніше, його ножову конструкцію. Для того, щоб розмолоти доволі тверді зерна кави, підійдуть лише подвійні ножі. Якщо ножі одинарні, і лопастей всього дві, то спробувати, звісно, можна, але результат вийде маловражаючим. За досить потужного мотора, одинарний ніж у кращому випадку забезпечить крупний помел, придатний лише для заварювання кави у френч-пресі.

Подвійний ніж і хороша потужність дадуть досить дрібний помел, хоча рівномірності від нього можна не очікувати, але для приготування кави в турці - підійде.

Завантаження..