Чи можна їсти кавові зерна?

Деякі люди задаються питанням: а чи безпечно для здоров'я вживати в їжу кавові зерна, і яким ефектом вони володіють?

Можливо, ви вже знаєте, що в кавовій сировині міститься велика кількість ефірних олій, які й забезпечують порції вашого улюбленого напою настільки яскравий смак і розкішний аромат. Крім ефірів у зернах містяться леткі речовини, кислоти, які сприятливо впливають на ротову порожнину. Вченим вдалося довести, що вони не тільки освіжають подих, а й здатні боротися з патогенними мікроорганізмами, які у великій кількості мешкають в ротовій порожнині.

До того ж, італійські вчені виявили, що жування кавових зерен забезпечують чистку язика, ясен і зубної емалі, що допомагає уникнути розвитку карієсу. Також зернятка корисні і для внутрішньої поверхні щік, оскільки під час їхнього жування, зчищається шар патогенних мікроорганізмів, які здатні спричинити розвиток кандидозу ротової порожнини.

Можна сміливо сказати, що жування кавових зерен - це ідеальна альтернатива жувальній гумці.

Цікаво, що кавові зерна здатні маскувати та пригнічувати запах алкоголю в невеликих дозах. Однак, якщо ви випили занадто багато міцних напоїв, то вас не врятують ні кавові зерна, ні традиційна жувальна гумка.

Протипоказання жування кавових зерен

Всім відомо, що кавові зерна дуже тверді, тому для їхнього розжовування необхідно докласти чимало сили, саме тому не рекомендується жувати кавові зерна людям з тонкою зубною емаллю.

У великій кількості, кавові зерна мають той самий ефект, що і ваш улюблений напій, який містить кофеїн. Тому не варто захоплюватися їх вживанням усім тим, хто страждає від підвищеного тиску або має недуги, пов'язані з функціонуванням серцево-судинної системи.

Завантаження..