Чому каву пють з водою?

Чимало людей, приходячи в ресторан та замовивши філіжанку ароматної кави звертали увагу, що офіціант в обов’язково приносить разом з нею чашечку води. Та далеко не кожен кавоман знає, для чого вона необхідна. Так, на воду часто не звертають увагу зовсім; її можуть приймати як один з елементів сервування столу чи як декорацію. Давайте ж разом дізнаємося, що ж робить склянка води у нас на столі під час подачі кави.

Для чого ж, подають склянку води?

Почнемо з того, що воду сервірують тільки за умови, що клієнт замовляє певний тип кави. Наприклад, якщо ви замовляєте лате, капучино чи інший напій з цієї групи, - воду вам не принесуть. Інша справа – еспресо, кава по-турецьки чи інші види міцних кавових напоїв: до них вода подається в обов’язковому порядку.

Які ж причини подачі води до кави? Розглянемо головні з них:

  1. Посилення смаку. Якщо запивати каву водою, смакові рецептори починають освіжатись. Кожен ковток напою, після води, буде таким самим як і перший.
  2. Вода знижує інтенсивність вироблення соляної кислоти в організмі. Це означає, що у випадку якщо після кави у вас печія, однак від улюбленого напою ви не бажаєте відмовлятись – найкраще пити його, запиваючи водою.
  3. Захист від нальоту на зубах. Доведено, що часте вживання кави сприяє виникненню темного нальоту на зубній емалі. Щоб фарбуючий пігмент не залишався на зубах, каву запивають водою.
  4. Захист від підвищення артеріального тиску. Відомо, що кофеїн сприяє підвищенню артеріального тиску. Завдячуючи воді, кількість кофеїну, що потрапляє до крові – значно зменшується.

Як правильно вживати каву з водою?

Основні правила:

  1. Не потрібно пити каву за один ковток. Насолоджуватись кавою – це означає отримувати задоволення від кожної миті. Тому постарайтесь пити його повільно та розмірено.
  2. Перед першим ковтком кави – освіжіть ротову порожнину водою. Це дозволить підготувати смакові рецептори.
  3. Перед ковтком води, приблизно 10 секунд потримайте її в роті. Це повністю очистить смакові рецептори в роті.

Смакуйте каву правильно разом з «ПапаКава», насолоджуйтесь кожною митю, коли смакуєте цей дійсно неймовірний напій.

Завантаження..