Декальцинація Saeco Incanto Cappuccino

Через деякий період використання кавомашини, необхідно проводити декальцинацію. Про необхідність даної процедури кавомашина проінформує вас на дисплеї.

Сьогодні ми дізнаємося, як виконати цю процедуру в домашніх умовах, але пам'ятайте – будь-які маніпуляції з обладнанням краще виконувати під пильним контролем професійного майстра. Уважно оберіть рідину для декальцинації, щоб вона підходила для вашої кавомашини. Процес декальцинації буде продемонстровано на кавомашині Saeco Incanto Cappuccino.

Після появи повідомлення про декальцинацію, натискаємо кнопку «Aroma Strenght». Відкриваємо ємність для води та переміщаємо диспенсер вправо. Після сигналу кавомашини, виливаємо всю пляшку рідини для декальцинації та підтверджуємо початок проведення декальцинації. Кавомашина в автоматичному порядку проведе процес очистки всіх основних компонентів від накипу. Вам необхідно дочекатися завершення першого етапу чищення кавомашини. Цей процес займає багато часу, тож наберіться терпіння. Для зручного проведення процесу використовуйте ємність не менше ніж на 2 - 2, 5л, щоб не допустити переливу рідини на поверхню. Якщо під час проведення процедури на дисплеї кавомашини з'являється повідомлення про закінчення води, доливаємо ще рідину для декальцинації кавомашини.

Другий етап декальцинації - етап повного очищення кавомашини від залишків солей та хімічної речовини, що проводиться чистою фільтрованою водою. В попередньо вимитий бункер води, необхідно налити чисту воду до позначки максимум. Натискаємо «Aroma Strenght», щоб продовжити процес очистки. Під час проведення другого етапу, необхідно додавати чисту воду до ємності та контролювати процес, щоб не залити стіл чи кавомашину.

Процес декальцинації успішно завершений. Натискаємо кнопку «підтвердити» для завершення процедури. Також підтверджуємо, що фільтр встановлений.  Після процедури, коли нагріється бойлер, помилка «виконайте декальцинацію» з монітора зникне. Смачної кави!

Завантаження..