Дестонер, пристрій лише для професіоналів?

Дестонер - це обладнання, що очищує кавові зерна від різноманітного сміття. Напевно, це вас здивує, але на початковому етапі кавові мають не зовсім такий вигляд, до якого ми звикли, в них повно сміття. І справа тут не в якості зерна, чи компетенції працівників фермерського господарства, на якому вирощували кавові зерна. Каміння та інше дрібне сміття може потрапляти до кавових зерен під час висушування та транспортування, саме тому всі кавові зерна необхідно додатково очищати через спеціальний пристрій - дестонер. 

Під час створення цього обладнання, розробники пристрою звернулися до базової фізики та знаючи щільність і вагу кавових зерен, вирахували необхідну силу потоку повітря, яка дозволяє відділити сміття від кавових зерен. 

Як же відбувається цей процес?

Обсмажені кавові зерна засипають на дно бункера. За допомогою потоку повітря, зерно підіймається, а сміття, що важче кавових зерен залишається на дні. Швидкість руху повітря, при якій підіймається зерно, може регулюватися і встановлюватись в залежності від сорту кави, розміру зерен чи ступеню обсмаження. 

Звісно, основна функція, завдяки якій всі професійні обжарювачі кави повинні купувати дестонер - це очищення кавових зерен від камінців.

Ключові переваги дестонера:

  1. Великий процент очищення від сміття;
  2. Зручність в використанні;
  3. Гнучкість в налаштуванні;
  4. Довговічність.

В цілому, таке обладнання - справжній скарб для професійних обжарювачів, чи барист. Його головна мета - виконати якісне очищення кавових зерен від сміття, що значно подовжує термін служби кавомолки та кавомашини. 

ПапаКава дотримується високих стандартів очищення кави, в чому ви можете особисто переконатися, спробувавши нашу каву

Завантаження..