Ефіопія - батьківщина кави

Ефіопія - це кавова країна з великою історією, котра по праву вважається батьківщиною кави і, як часто буває в небагатих країнах, каву вирощують просто в лісі. Майже всю каву виробляють дрібні господарства, не використовуючи добрива.

Каву з Ефіопії нерідко класифікують, як органічну. Через особливий підхід до вирощування кави, зерна можуть відрізнятися одне від одного за розміром і виглядом, але на смак це ніяк не впливає.

Кава з Ефіопії має яскравий, солодкуватий і насичений смак і по праву вважається однією з найкращих у світі. Завдяки тому, що вирощується вона майже в диких умовах, в каві присутні фруктові нотки, так як її вирощують разом з іншими рослинами. Каву в Ефіопії п'ють повсюди - майже половина всього врожаю кави споживається саме жителями країни. Відносяться до кави в Ефіопії з величезною повагою, а її вживання жителі країни сприймають за цілий ритуал.

Можна виділити найпоширеніші сорти кави:

  • Харар
  • Іргачіф
  • Сідамо.

Сорт Харар вирощують у східному гірському однойменному регіоні - це мабуть найпопулярніший та найпоширеніший сорт Ефіопської кави.

Сорт Сідамо та Іргачіф вирощують на півдні країни. Сідамо обробляють, як митим способом, так і сухим та характерний насиченим фруктово-шоколадним смаком. Іргачіф оброблюється виключно митим способом, вирощується на висоті 2000 м та має вишуканий смак із багатим ароматом та насиченими нотками фруктів, квітів та чаю.

Завантаження..