Історія кави сорту Бурбон

"Бурбонська кава" - назва, яка взяла свій початок від сорту бурбона з кавових зерен арабіки. Іль-де-ла-Бурбон - стара назва острову з найбільшою частотою опадів: ніде більше не випадає стільки опадів, як на цій невеличкій території в Індійському океані.

Як і всім відомий віскі, цей дивовижний сорт кави був названий на честь Будинку Бурбонів, французької дворянської сім'ї, найвідомішим з якої є Людовик XIV. Французи зробили кілька спроб культивувати каву, і, врешті-решт, їх старання увінчалися деяким успіхом, тому новий сорт назвали Бурбон - можна сказати, також на честь короля.

Смакові якості

Лінійка видів даного сорту дуже різноманітна. Відтоді, як сорт поширився планетою, дерева росли в найрізноманітніших умовах. Наприклад, кислотність сильно залежить від типу ґрунту та способу обробки.

Як і у всіх фруктах і овочах, різні за кольором сорти мають різний склад в плані цукру і кислоти. Наприклад, жовті кавові ягоди містять вищу концентрацію цукру, але під час обсмажування виділяють менш складні аромати. Таким чином, жовта ягода дуже добре підходить для фруктових, солодких за смаком напоїв, у той час як червона ягода утворює більш збалансовані та складні спектри аромату.

У різних сортів свої особливості гірчинки, кислинки, солодкості та відтінків, але вони незмінно гарні. Якщо є можливість, варто спробувати, ви гарантовано будете вражені.

Завантаження..