Кава бреве

За своєю суттю, кава бреве - це одна з багатьох варіацій лате. Шанувальники даного напою, цінують його за м'якість, аромат та стійкий вершковий післясмак.

Основою для кави бреве слугує міцний еспресо, розбавлений молоком зі збитими вершками. При правильному дотриманні пропорцій - 50/25/25 - ми отримаємо м'яку, неміцну каву кремового відтінку. На відміну від лате, об'єм порції буде невеликим - всього 60 мілілітрів.

Процес приготування

Еспресо найкраще варити в кава-машині. Щільно утрамбувавши закладку, пропустіть через неї воду температурою від 80 до 90 градусів за Цельсієм. Час проходження води через каву має становити близько 25 секунд. Потім необхідно почекати 7-8 хвилин, перелити свіжоприготовлену чорну каву, що злегка охолола, в чашку, додати до неї теплі вершки, а потім і тепле молоко. Цукор на етапі приготування використовувати не варто – ймовірніше за все, природної солодкості молока буде більш, ніж достатньо.

З чим слід подавати цей напій

Зважаючи на невеликий об'єм порції, до бреве зазвичай не подають десерти. Максимум, що можуть запропонувати як "комплімент" - солодкі горішки або мигдаль в глазурі. Найкращий час для того, щоб насолодитися смаком бреве - це друга половина дня або ранній вечір.

Подавати бреве слід у керамічних чашках із товстими стінками. Також чашки варто попередньо підігріти - це допоможе повною мірою розкрити смак кави.

Завантаження..