Кількість кави на порцію

Багато людей не знає, яку кількість меленої кави потрібно використовувати для приготування однієї порції кави. Визначивши, яку кількість кави на порцію потрібно використовувати - Ви завжди будете готувати найсмачнішу каву.

Кожна людина має різну чутливість до кофеїну. Наприклад, хтось може випити декілька чашок кави та без проблем лягти спати, а дехто після однієї чашки кави не може заснути півночі. На генетичному рівні існує чутливість до гіркоти та кислотності кавового напою. Це потрібно брати до уваги при розрахунку кількості кави для напою.

Прийнято за стандарт, використовувати 6-10 грамів на одну порцію. Одна чайна ложка в себе вміщує приблизно 4 грама кавового порошку. Наша команда з впевненістю може заявити - для приготування чашки напою, кількість кави на порцію має бути приблизно півтори чайні ложки меленої кави.

Найкращий спосіб вирахувати дозування кавового порошку, це приготувати декілька напоїв з різним грамуванням й вибрати для себе найкращий варіант. Не можливо визначити найкращу кількість кави на порцію, адже у кожного з нас індивідуальна чутливість до кофеїну.

Завантаження..