Користь какао

Какао - це всіма улюблений, смачний, ніжний напій, який заряджає гарним настроєм і дарує вашому організму безліч корисних речовин, що відмінно зміцнюють здоров'я. Воно являє собою порошкоподібну пасту, отриману з плодів какао-дерева внаслідок їх попереднього висушування і перемелювання.

Какао має досить насичену і цікаву історію. Спочатку какао-дерева були виключно дикорослими, вони виростали в теплому кліматі, на узбережжі Мексики, в Центральній і Південній Америці - нині ж є цілі плантації какао в Африці та на островах Азії.

В теперішній час какао-напій також дуже цінується - його люблять діти та дорослі, і не дарма, адже він не тільки дуже смачний, а й корисний – какао-напій насичений вітамінами, мікроелементами і мінералами, поліфенолами і вуглеводами.

Какао підвищує настрій через вміст у ньому дофаміну - гормону задоволення. Наявність у складі теоброміну має спазмолітичну дію і полегшує кашель. Какао містить у собі невелику кількість кофеїну, що чудово тонізує. Водночас какао, зварений із натурального порошку, допомагає відновитися після важкої фізичної праці або іншого інтенсивного навантаження.

Дуже багато хто відмовляється від какао через його калорійність, але в какао є своя користь. За правильного вживання, напій піде тільки на користь. Дійсно, в 100г порошку може міститися від 300 до 600ккал, але для приготування однієї порції достатньо зовсім невеликої кількості, отже, калорій у кухлі не більше 60 - це вже чудовий варіант смачного та низькокалорійного перекусу, який дасть змогу на певний час втамувати голод.

Завантаження..