Користь кави під час грудного вигодовування

Кава має унікальні властивості, котрі благотворно впливають на організм, але багато жінок після народження малюка намагаються уникати цього напою, тому варто визначити: в якій кількості та який різновид напою принесе користь матері та не зашкодить новонародженому.

Користь кави для матері та малюка

  • Продукт містить велику кількість амінокислот, які допомагають брати участь у процесах вироблення клітин імунітету, а білки в складі кавових зерен відіграють поживну й енергетичну роль під час будови клітин.
  • Кофеїн, якого побоюються жінки, які годують грудьми, збудливо діє на нервову систему, підвищує фізичну активність, розумову працездатність та тонізує м'язи тіла не тільки в матері, а й у новонародженого.
  • У натуральній каві міститься цілий комплекс вітамінів: вітамін В3, вітаміни А, D і Е, які відповідальні за ріст та розвиток клітин і стимулюють вільне всмоктування організмом кальцію та фосфору.
  • З мікроелементів, до складу кавових зерен входять калій, кальцій та магній, що забезпечують роботу м'язів, регулюють діяльність міокарда, судин мозку та серця.

Якому сорту кави віддати перевагу

Варто зупинитися на натуральних сортах, котрі були приготовлені власноруч зі свіжомелених зерен, а після подрібнення рекомендується не варити напій, а залити порошок гарячою водою та дати настоятися. Додавання молока в пропорції 1:2 зменшить об'єм тонізуючого кавового напою та пом'якшить дію кофеїну на організм, але також не варто забувати, що однієї-двох чашок натуральної кави з молоком на тиждень буде цілком достатньо.

Завантаження..