Мексиканська кава

Мексика стала батьківщиною вишуканих сортів кавових напоїв, завдяки ідеальним умовам для вирощування. Мексиканці культивують тільки арабіку, щоправда, це взагалі не зменшує асортимент експортованої продукції. Незважаючи на розмаїття видів мексиканської кави, їх усі об'єднує характерна ледь вловима кислинка, тонкий ніжний смак і приголомшливий аромат.

Кавові рослини завезли в Мексику іспанські колоністи в 18 столітті. Для висаджування було обрано штат Веракрус, розташований на березі затоки. Спершу, саджанці не хотіли приживатися, але наполеглива праця хліборобів дала змогу досить успішно розвинути культуру, щоправда, тільки в місцевих масштабах. 

Наприкінці 19 - початку 20 століття в Мексиці відбувся глобальний перерозподіл територій, і значну площу викупили підприємці з Європи, які вирішили вивести виробництво кави на світовий рівень. З часом, все більше мексиканських земель почали засаджувати кавовими деревами, що дало змогу країні посісти 5 місце серед експортерів кави, однак істотна частка врожаю залишається в Мексиці, що зумовлено величезною любов'ю місцевих жителів до ароматного напою.

Рецепт кави по-мексиканськи

Мексиканська кухня у багатьох асоціюється з великою кількістю гострих приправ і прянощів, але мексиканці не менше цінують шоколад та корицю. Саме ці добавки входять в рецеп чудової кави по-мексиканськи.

Для приготування напою знадобиться:

  • приготовлена чорна кава
  • розтоплений шоколад
  • паличка кориці
  • тросниковий цукор
  • щіпка мускатного горіха
  • щіпка кориці в меленому вигляді
  • бажана кількість збитих вершків.

Необхідно зварити свіжомелену каву, не доводячи її до кипіння. Потім розтопити на водяній бані шоколад і перемішати його з цукром, корицею і мускатним горіхом. Обережно влити в отриманий склад каву і ретельно розмішати. Розлити напій по кухлях, зверху покласти вершки і палички кориці.

Завантаження..