Чому краще варити каву в кавомашині?

"Кава - обійми в чашці", — Шарль Азнавур. Наскільки точно був описаний сенс цього напою в одному реченні. Кава надихає нас на нові звершення, об'єднує команди для більш продуктивної роботи.

Завдяки виробництву сучасних кавомашин з різними рецептурами - приготувати смачну каву вже не завдає незручностей навіть для людини, що вперше бачить кавомашину. В чому ж перевага кави з кавомашини перед туркою? Різниця насправді суттєва, тільки в професійній кавомашині можливо приготувати збалансований напій. Робота автоматичних систем, що регулюють температуру напою, розмір помолу кавових зерен, що дозволяє повністю контролювати властивості кави. В ручному режимі приготування, контролювати таку точність - неможливо. До того ж в кавомашині можна готувати одразу декілька напоїв одночасно, і це ніяк не вплине на смак напою - обидва будуть повністю однакові.

Безумовно, це зберігає наш час та сили. Капучино, що готується натисненням всього однієї кнопки, або інші ще складніші напої з додаванням молока чи сиропів - ось до чого дійшли сучасні технології.

Це не всі переваги кавомашин, насправді їх набагато більше. В наш динамічний час, кавомашина стає невід'ємною часткою життя кожної активної людини, яка цінує неперевершений смак кави та швидкість її приготування.

Однак потрібно обговорити плюси та мінуси приготування кави в турці. Вона зберігає відмінний смак кавових зерен та непримхлива до їх вибору, можна використовувати різні сорти. При цьому зберігається неймовірний аромат кави, який неможливо настільки досконало передати при використанні кавомашини. При високому умінні варки кави неважливо, яку турку ви використовуєте, в будь-якому варіанті напій буде неперевершеним.

Мінусів приготування кави таким способом доволі багато та вони суттєві. Готовий напій виходить с кавовою гущею, необхідно мати кавомолку. При приготуванні кави в турці необхідно бути поряд та контролювати процес, інакше продукт згорить.

Так що ж обрати: приготування в автоматичному режимі, чи власноруч зварену каву? Що ж підсумуємо, якщо вам потрібна смачна кава і ви не хочете докладати особливих зусиль при її приготуванні, вибір очевидний - кавомашина. Однак, у випадку, коли ви справжній фанат кави, полюбляєте експериментувати - вам необхідна турка. Обидва варіанти ми підтримуємо, оскільки ми любимо каву та самі часто експериментуємо з різними сортами кави та додатками.

Завантаження..