Скільки калорій містить чай

Інтерес, викликаний калорійністю вживаних продуктів, цілком виправданий і обґрунтований, навіть тим, хто не на дієті - це, так би мовити, частина харчової культури. Коли ми наважуємося купити чай, мало хто замислюється про калорійність цього продукту.

Для тих, хто дотримується режиму дієти, стежить за своєю фігурою або веде підрахунок калорійності кожної страви, є хороші новини: у 100 грамах готового чайного напою від 2 до 5 калорій, тобто, в середньому, 1 чашка чаю без добавок = 10 Ккал. Усі інші калорії є додатковими і з'являються вони, як правило, від чайної "прикуски" - цукру, меду, варення або молока. Найнижча калорійність у зеленого чаю - 1-3 калорії, а найвища - у чорного.

Крім такого низького рівня калорійності, зелений чай, як було досліджено вченими, може сприяти схудненню. Було виявлено, що поліфеноли зеленого чаю блокують активність амілази - ферменту, що міститься в слині і розщеплює вуглеводи - саме це дає змогу судити про здатність зеленого чаю до прискореного спалювання жирів, ніж його накопичення, а теобромін, що міститься в чаї, має сечогінний ефект, тому зелений чай може м'яко виводити з організму зайву рідину, допомагаючи роботі лімфатичної та сечостатевої систем - а це також фактор на користь схуднення.

Завантаження..