Використання кави та кавової гущі в побуті

Після заварювання улюбленого напою залишається кавова гуща, яку ми одразу викидаємо у смітник, але не варто поспішати її викидати, адже кавову гущу, як і мелену каву можна використовувати для різних побутових та косметичних цілей.

Від целюліту

Кавова гуща може стати прекрасною основою для антицелюлітного скрабу, адже не секрет, що в складі практично кожного антицелюлітного гелю або крему є кофеїн. Змішавши суху гущу з олією, наприклад, кокосовою, отримаємо скраб для обличчя або тіла.

Замість мила

Кавова гуща чудово вимиє навіть найбрудніші руки або ноги.

Як маску для волосся

Кава підходить навіть для волосся. Вона забезпечить його всіма необхідними поживними речовинами. Метод застосування: заварити міцну каву, дати охолонути, нанести на волосся, витримати хвилин 15. Особливо ефективною така маска є для темного волосся - вона зробить його сяючим та яскравим.

Проти мішків під очима

Змішавши гущу з оливковою олією, наносити цю суміш на шкіру під очі, хоча можна й на все обличчя. Тримати маску не більше 15-20 хвилин. Після такої процедури зникнуть темні кола або мішки під очима, а вигляд обличчя стане свіжішим.

Проти неприємного запаху

Якщо відчули, що із холодильника йде неприємний запах, допоможе кава. Напій нейтралізує запах, варто лише поставити чашку з теплою кавою в холодильник.

Від іржі та бруду

Кавова гуща - це найшвидший і найефективніший метод очищення гриля від бруду, жиру та іржі.

Проти бліх

Залишки напою можна використовувати проти бліх - комахи не терплять запаху кави, тому залишать шерсть вашого домашнього улюбленця. Потрібно втерти вологу кавову гущу в шерсть домашнього улюбленця, почекати 30-40 хвилин, після чого помити та вичесати тварину.

Як добриво

Кава багата на поживні речовини, а її залишки багаті на азот, фосфор і калій, отже, кавова гуща стане чудовим добривом для кімнатних рослин. Крім того, вона утримуватиме в грунті вологу. Метод внесення кавового добрива простий - потрібно лише змішати його з грунтом.

Завантаження..