Вживання кави під час хвороби

Кожному з нас, ранкова кава допомагає розпочати свій продуктивний день, але чи можна пити каву, коли ви хворі?

Коли застуда вибиває вас з колії, вашим першим інстинктом може бути випити чашечку кави, щоб підбадьоритися і відновити сили. Кава містить кофеїн, який підтримує бадьорість, але чи це те, що потрібно вашому організму для боротьби із застудою?

Кава містить багато антиоксидантів, які допомагають боротися із запаленням і зміцнюють імунну систему. Чашка кави в день або навіть дві, коли ви хворі, можуть допомогти підтримати вашу імунну систему в боротьбі з хворобою. До того ж кофеїн, який міститься в каві, зменшує загальну слабкість, пов'язану із застудою. Вживання кави під час застуди, підвищує пильність і працездатність до рівня здорової людини.

Хоч і вживання кави має свої переваги для одужування, але не варто забувати і про те, що рекомендується припинити пиття кави за шість – вісім годин до сну, адже відпочинок має вирішальне значення при відновленні під час хвороби, а кофеїн, що міститься в каві, може негативно вплинути на вашу здатність до повноцінного сну.

Отже: так, ви можете пити каву, навіть коли ви хворі. Щоб допомогти відновити свій організм, поєднайте ранкову чашку кави з великою склянкою води.


Завантаження..