Як схуднути за допомогою чаю без шкоди для здоров’я

Тривалий час дієтологи наголошували на вживанні тільки зеленого чаю, стверджуючи, що він корисніший та ефективніший, ніж чорний, але в 2005 році вчені довели, що саме ферментовані чаї сприяють швидкому засвоєнню вуглеводів, отже, процес схуднення йде набагато швидше, а зайві кілограми "тануть на очах".

Чорний чай стимулює роботу шлунка та кишечника, запускаючи метаболічні процеси організму, але зелений чай, як і раніше, не здає своїх позицій і залишається улюбленим напоєм тих, хто худне. Будь-який вид чаю є регулятором рівня норадреналіну, який бере участь у формуванні підшкірно-жирового шару, а за умови регулярного та правильного вживання чаю, ви позбудетеся ненависних зайвих кілограмів та поліпшите свій фізичний та емоційний стан.

Речовини в чаї, які прискорюють процес схуднення:

  • Нікотинова кислота - прискорює виведення шлаків та токсинів з організму, запускає понад 60 видів енергетичного обміну в організмі. Завдяки нікотиновій кислоті, поживні речовини, що надходять з їжею, швидше переробляються і повністю засвоюються, а не відкладаються в "жир".
  • Вітамін C - покращує засвоєння заліза, що бере участь в обмінних процесах вітамінів групи В.
  • Теїн - прискорює процеси травлення та дає змогу уникнути застоїв їжі в шлунку.
  • Пектини - очищають кишечник від токсинів та комплексно покращують роботу шлунково-кишкового тракту.

Чай для схуднення в домашніх умовах

Зелений чай з імбиром

Інгредієнти:

  • 2 ч. л. зеленого чаю
  • 15 г кореня імбиру
  • вода.

Імбир та зелений чай потрібно заварити гарячою водою, температурою не вище 80 градусів - вища температура вбиває смако-ароматику зеленого чаю та корисні речовини: катехіни, флавоноїди та амінокислоти.

Завантаження..