Як впливає додавання протеїну в каву

Протеїнова кава

Протеїнові порошки та коктейлі можуть вивести будь-яке тренування на зовсім інший рівень, споживання білка допомагає нарощувати м'язи та підтримувати їхній об'єм. Кава також корисна для тренувань, вона прискорює обмін речовин, заряджає енергією і зменшує біль в м’язах, допомагаючи краще сконцентруватися на вправах. Дивно, що раніше каву з протеїном майже не поєднували, адже протеїнова кава дає надзвичайно позитивний ефект.

Чи можна додавати протеїн у каву?

Однозначно так, це підтверджують дослідження, тренери та спортивні лікарі. Кава і протеїновий порошок просто створені для ефективних тренувань. Якщо ви регулярно приймаєте протеїн, є велика ймовірність того, що ви вже намагалися додавати його в смузі та коктейлі, настала черга кави.

Взаємний вплив кави та протеїну

Кава стимулює, заряджає енергією і може принести масу користі для здоров'я. Останніми роками, безліч вчених і дослідників вивчали вплив кофеїну на різні аспекти здоров'я, тож тема добре вивчена. Протеїн, тобто, білок у чистому вигляді, необхідний організму для нормального протікання процесів життєдіяльності, але що ж відбудеться, якщо ви спробуєте поєднати ці продукти?

Один із найважливіших плюсів - протеїн усуває негативні наслідки вживання кави, вирівнюючи рівень кортизолу - гормону стресу, що підвищується під час вживання кави, що небажано перед тренуванням.

Що буде, якщо додати протеїн у каву

Ви отримаєте нові відчуття від незвичайного смаку, а крім того, зможете тренуватися інтенсивніше, при необхідності швидше схуднути, або наростити м'язи, залежно від того, яка задача перед вами стоїть.

Протеїнова кава запобігає віковій втраті м'язової маси

Цікаво, що м'язи нам потрібні не лише для того, щоб наростити силу та поліпшити працездатність, а й для того, щоб скидати зайві кілограми. Чим вища наша м'язова маса, тим ми сильніші і тим більше калорій і жиру ми можемо спалити. На жаль, через фізіологічні зміни та пасивний спосіб життя, наш організм має тенденцію втрачати м'язову масу з віком, тому надзвичайно важливо підтримувати наші м’язи в гарному стані, а це можливо тільки через регулярні тренування та збалансоване харчування.

Кава з протеїном підвищує розумову працездатність і покращує когнітивні функції

Кавово-протеїновий коктейль може не тільки поліпшити пам'ять, а й значно підвищити розумову активність, зробити нас уважнішими та прискорити нашу реакцію. Стимулювальні властивості кофеїну в комбінації з протеїном, можуть стримувати занепокоєння та депресію, взаємодіючи з певними рецепторами мозку, пов'язаними з болем і стресом.

Кава з протеїном допомагає швидше відновитися після тренування

Мабуть, всім вже відома роль білка в відновленні енергії, кофеїн теж не відстає, але різниця полягає в тому, що кофеїн має катаболічні властивості, тобто полегшує розщеплення енергії, а протеїнові добавки чинять анаболічну дію - це два протилежні ефекти, які дуже добре врівноважують один одного.

Кава з протеїном має протизапальні та антиоксидантні властивості

А ще протеїнова кава - не просто поживний і смачний стимулятор. Деякі білкові порошки, особливо сироватковий білок, мають протизапальні властивості. Кава ж, сама по собі, містить багато корисних мінералів і вітамінів, зокрема пристойну кількість антиоксидантів і протизапальних фітохімічних речовин.

Завантаження..