Яка користь та шкода від вживання кави для жіночого здоров’я

Чого тільки не почуєш від недоброзичливців кави, наприклад, про поганий вплив на травний тракт або підвищений тиск. Краще давайте звернемося до наукових досліджень:

  • Серцеві захворювання. У 2010 році вчені зі США обстежили 84 тис. жінок віком старше 25 років. Вони випивали по 2 чашки напою, що бадьорить, на день. Виявилося, кава знижувала ризик розвитку хвороб серця на 25%.
  • Надмірна вага. Зовсім ні, кава якраз допомагає зберегти звичну вагу. Кофеїн не тільки стимулює нервову систему, а й підстьобує обмін речовин. Щоправда, не варто пов'язувати нормалізацію метаболізму зі схудненням - будемо чесні, зайві кілограми кава не спалює.
  • Гіпертонія (підвищений тиск). У 2005-му Американська медична асоціація намагалася виявити зв'язок між гіпертонією і споживанням кофеїну. До тестування долучилися 33 тис. жінок. У підсумку... зв'язку між кофеїном і гіпертонією не виявили. При цьому дослідники звертали увагу і на вік, і на фізичну діяльність, і на спадковість, і навіть на захоплення цигарками та алкоголем.
  • Депресія. Тримайте інформацію з журналу «Archives of Internal Medicine» за 2011 р.: жінки, які поглинали 2-3 чашки напою на добу, виявилися на 15% менш схильними до депресії. Кава бадьорить і піднімає почуття задоволеності життям. Серед тих, хто пив 4 чашки і більше, відсоток підвищувався до 20. Вони ж менше за інших страждали від діабету, тиску й ожиріння.
  • Діабет. Теж ні. Шанувальниці кави не мають схильності до розвитку хвороби.
  • Рак молочної залози. Регулярне кавування зменшує ймовірність захворювання на 20%.
  • Інші форми раку. «New England Journal of Medicine» у травні 2012 р. поділився викладками Національного ракового інституту, який 13 років спостерігав за більш ніж 0,4 млн осіб. З'ясувалося, що у любительок кави ризик передчасної смерті знижено на 16%.
  • Камені в жовчному міхурі. І знову ні, якщо вірити фахівцям Гарварда (2002 р.). Жінки, які п'ють мінімум 4 чашки на день, на 25% рідше страждають від жовчнокам'яної хвороби.

У вживанні кави є 2 важливих момента. Перший - у надмірних дозах вона небезпечна. Другий - вершки і цукор зводять позитивні властивості нанівець, а тим часом 35% кави п'ють зі всілякими добавками. Мабуть, звідси і йдуть твердження про уявну шкоду кави для здоров'я.

Завантаження..