Якими бувають фільтри для кавоварок

Фільтр - це саме та деталь, котра не дає гущі, а точніше суспензії, осідати в чашці кави. Купуються такі фільтри, як правило, не один раз, але в якомусь випадку вони купуються ледь не як запчастини для кавоварки, це залежить від типу фільтра, яким укомплектована кавоварка.

Одноразові паперові фільтри

Такий фільтр може мати форму або конічну, або у вигляді кошика. Переважно використовують ті фільтри, котрі мають типовий колір обгорткового паперу або незабарвленого картону - це абсолютно екологічно чистий фільтр.

Адже папір, перш ніж стати білим, проходить процедуру штучного відбілювання. Робиться це за допомогою хлору або кисню. Тут коментарі зайві - купувати варто тільки той фільтр, який відбілювався киснем, адже ми ним дихаємо, а хлором можна отруїтися. Кількістю, яка потрапить із фільтрувального паперу, звісно, відчутно не отруїшся, але накопичувати у своєму організмі токсини - дуже шкідливо.

Фільтри з натуральних тканин

Фільтр для кавоварки зроблений з натуральної тканини, вважається найбільш екологічно чистим матеріалом. Такий фільтр можна виполіскувати, але з часом він змінює свій колір, поступово забарвлюючись від взаємодії з кавою.

Нейлонові фільтри

Нейлоновий фільтр для кавоварки можна, за гарного догляду, використовувати 60 разів, а то й більше, поки не з'явиться запах. Його потрібно не забувати регулярно чистити, щоб у каві не з'являлися сторонні запахи і присмаки.

Ще один вид подібного фільтру - нейлоновий фільтр із напиленням. Його ще називають "золотим", хоча основа його все той самий нейлон, на який напилений нітрид титану. Такий фільтр довговічніший за звичайний нейлоновий, але працює тільки із грубо помеленою кавою.

Завантаження..