История кофейных продуктов

Каву як напій вживають з 15 століття, але тільки до кінця 1800-х років її зерна https://papakava.ua/ua/products/grain-coffee почали використовувати при приготуванні їжі. 

Одним із перших продуктів став “Camp Coffee” - концентрований сироп з екстрактами цикорію та кави. Його створили в 1885 році в Глазго, Шотландія. Спочатку цей сироп використовували, щоб зробити розчинний напій, однак незабаром “Camp Coffee” почали застосовувати пекарі та кондитери для приготування кавових тортів та кремів.

Також у 19 столітті з'явилося кавове желе - його рецепти з'явилися у куховарських книгах, виданих в Англії ще в 1817 році. У перших рецептах пропонувалося змішувати каву з драглистим телячим желе та ісінглассом - речовиною, яку отримують із висушених плавальних міхурів риб, а у 1918 році в США компанія “Jell-O” запустила свою лінійку кавового желе, однак, найбільшої популярності ця страва набула в Японії приблизно 150 років потому - у 1960-х. Вона приваблювала молодих людей і стала популярною поряд із культурою кави в Японії - це желе досі не здає позицій в Японії та широко доступне по всій країні. У 2016 році Starbucks запустила варіант кавового желе для фрапучино в Японії.

У 1970 році в Італії в місті Тревізо вперше приготували тірамісу - десерт на основі сиру маскарпоне та печива савоярді, просоченого кавою. Його рецепт, з абсолютною точністю або з деякими варіаціями, стали відтворювати в ресторанах регіону Венето, а потім і по всій Італії. Жителі Тревізо, які емігрували за кордон, поширили традиційний рецепт по всьому світу, а щоб зберегти гастрономічні традиції регіону, 15 жовтня 2010 року троє членів делегації Тревізо до Італійської кулінарної академії склали нотаріальний акт, що містив оригінальний рецепт та спосіб приготування тірамісу. 

Загрузка..