Особенности кофейной культуры Японии

На сучасному японському ринку існує багато профілів обсмажування зерен https://papakava.ua/ua/products/grain-coffee, оскільки кав'ярні досить різноманітні. "Японські споживачі, як правило, віддають перевагу каві темного обсмаження, тому більшість кав'ярень пропонує саме такі напої, однак дедалі популярнішою стає кава світлого обсмаження з яскравою, приємною кислинкою. Більше і більше споживачів прагнуть спробувати якомога більше різновидів кави", - розповів Нобумаса Сімояма, власник школи бариста в Осаці.

Багато сучасних японських кав'ярень експериментують з новаторськими методами заварювання, наприклад, готують каву з льодом у японському стилі: у ємність кладуть лід, а зверху поміщають лійку з меленою кавою https://papakava.ua/ua/products/ground-coffee та заливають гарячою водою: гаряча кава капає на лід та швидко охолоджується. Такий спосіб приготування знижує кислотність і гіркоту готового напою та розкриває його аромат.

У Гіндзе розташоване унікальне кафе “Café de l'Ambre”, яке працює з 1948 року - його особливість у тому, що тут готують напій із витриманих зерен. Зелену каву https://papakava.ua/ua/blog/zelena_kava зберігають роками на спеціальних складах, що в підсумку надає їй особливого смаку, але умови зберігання не розкриваються. 

Засновник кав'ярні Секігуті розповідав, що спочатку витримані зерна потрапляли до нього випадково: через затримки з постачанням, або він просто знаходив на складах забуті партії кави. Сегікуті обсмажував їх і щоразу захоплювався смаком, тому після цього він побудував герметичний склад, купив близько 2 тонн кави та помістив її туди на тривале зберігання. Відтоді минуло вже багато років, але досі багато мандрівників кажуть, що ця кава не зрівняється ні з чим, що вони коли-небудь куштували. 

Загрузка..