Кава з яйцем по-в’єтнамськи

У світі існує багато національних напоїв, основою яких є кава. Наприклад, усім відома ірландська кава, до якої, крім молока, додають лікер, а також кава по-турецьки з великою кількістю ароматних приправ. А що щодо кави по-в'єтнамськи? Чи є у жителів цієї країни якийсь особливий рецепт приготування напою?

В'єтнамська кава з яйцем

Як добавку до кави у В'єтнамі не використовують ні молоко, ні вершки, як це звикли робити в Європі або США. Щоб поверх еспресо красувалася густа і щільна пінка, використовується звичайне куряче яйце. Його збитий жовток дає приємну, ніжну кремову піну, котру чудово доповнює міцність кави.

Специфічності рецепту яєчної кави по-в'єтнамськи надає згущене молоко. Жителі В'єтнаму не поділяють звички європейців пити гірку каву, тому щедро додають до напою різні підсолоджувачі.

Рецепт приготування

Вам знадобиться всього 3 інгредієнти: свіжозварена чорна кава, жовток одного курячого яйця і 3 столові ложки згущеного молока.

  • Змішайте жовток, згущене молоко і невелику кількість кави. Збийте отриману суміш міксером.
  • Перелийте решту кави в прозору склянку з товстими стінками.
  • Викладіть яєчну піну поверх кави і подавайте гостям або друзям. Безпосередньо перед вживанням напою шари рекомендується перемішати.

За бажанням, рецепт кави з яйцем по-в'єтнамськи можна урізноманітнити за допомогою додаткових інгредієнтів. Деякі ентузіасти додають у напій алкогольні лікери, віскі або ром, посипають меленою корицею та іншими спеціями.

Завантаження..