Кавові напої про які ви точно не чули

Капучіно від латте зможе відрізнити будь-хто, але сьогодні ми познайомимось з неймовірними кавовими напоями, що не користуються популярністю в кав’ярнях.

1. Екстремальні кавові напої.

«Червоне око» - напій для справжніх гурманів. Суміш чорної міцної кави з шотом еспресо, насправді підвищують працездатність, однак людям чутливим до кофеїну, цей напій вживати не рекомендується. Для того, щоб насолодитися «червоним оком» приготуйте напій ½ еспресо і ½ фільтрованої кави. Подавати зі склянкою води.

2. Екзотичні кавові напої

Cafe de Olla – розповсюджений тільки в Центральній Америці. В кавомашині його не приготувати, потрібна ручна робота та певні навички. Мелену суміш, корицю та цукор готують в спеціальній глиняній посудині.

Cafe Bombon – ще один екзотичний напій, родом з Іспанії. Місто Валенсія пропонує скуштувати шот-еспресо з кремовою пінкою. Великий об'єм концентрованого крему робить смак кави дійсно солодким.

Kaisermelange – в кав’ярнях нашого міста ви не знайдете цього напою. Готують його виключно кавові експерти для найближчого оточення. Еспресо перемішують з яєчним жовтком до однорідної маси. Потім додають алкогольний напій (ром, бренді, віскі). Напій був винайдений в Австрії, та повною мірою передає культуру центральноєвропейських країн.

3. Маловідомі каво-молочні напої

Leche Manchada – по своїй суті, молочний напій з краплинкою кави. Однак, смак стає легким, схожим на latte macchiato.

Marrocchinno – шот з еспресо з какао-порошком та пінкою від збитого молока. Порції частенько невеликого об'єму. В деяких італійських містах додають соус Nutella на основі шоколаду.

У світі багато цікавих кавових напоїв, про які ми навіть не підозрюємо. Багато справді смачних напоїв поза увагою спільноти, та залишаються в вузькому колі найближчого оточення. Наші читачі справжні кавові гурмани, тому для них ми ділимося тільки смачними напоями, які можливо приготувати вдома, чи скоштувати в «ПапаКава».

Завантаження..