Користь ячмінної кави

Ячмінь відомий людству понад 5 тисяч років та, згідно з історичними джерелами, зернова культура навідь входила в раціон римських гладіаторів у вигляді хліба та каш. Пізніше з'явився напій, приготовлений з обсмаженого і перемеленого ячменю.

Створення рецепта ячмінної кави припало на епоху, коли через дорожнечу кавових зерен, європейці були змушені замінювати елітний продукт бюджетним варіантом. Зараз дозрілі колосся ячменю збирають, залишають цілі зерна, які потім промивають і обсмажують. На наступному етапі вони піддаються помелу і фасуються для транспортування.

За смаком, ячмінний кавовий напій лише віддалено нагадує оригінал, хоча схожий стійкою пінкою і кольором. Відсутня оригінальна гірчинка, характерна для натурального еспресо, а в ароматі присутні трав'янисті нотки. Приємний м'який смак добре комбінується з молоком – в цьому випадку, ячмінний напій порівнюють із капучино.

Користь

Зерновий відвар чудово зміцнює здоров'я, тому користь ячмінної кави були вивчені сучасною медициною:

  • високий вміст кремнію і лізину стимулює вироблення колагену, а регулярне вживання перемеленого і завареного ячменю сприяє відновленню еластичності та пружності шкіри
  • завдяки нормалізації рівня глюкози в крові знижується ризик появи цукрового діабету
  • кавовий напій з ячменю активізує обмін речовин та покращує роботу серцево-судинної системи
  • склад багатий на бета-глюкани, без яких неможливе функціонування шлунково-кишкового тракту
  • ячмінний відвар рекомендований у відновлювальний період після хірургічних втручань, травм і стресів.

Завантаження..