Peaberry – чи вартий він своїх коштів?

Уявіть кавову ягоду, її внутрішню будову. Зазвичай, одна ягода містить два зернятка і раптом, очищуючи кавову ягоду, ви помічаєте одне велике цільне зерно - це і є «Peaberry». 

Смак «Peaberry»: розглянемо більш детально 

Якщо ви почнете шукати інформацію в мережі інтернет, то знайдете дві протилежні думки: хтось каже, що смак «Peaberry» більш концентрований та має солодкуватий присмак. Свою думку вони пояснюють тим, що одне зернятко концентрує в собі речовини, котрі повинні бути розділенні між двома зернами. На відміну від противників, ця частина дискутуючих роблять акцент на водянистій основі напою. 

Як же так вийшло: один напій, але протилежні погляди? 

Річ в тому, що скоріш за все праві обидві сторони. Зрозуміти це можливо шляхом логічних міркувань. Дійсно, коли розвивається одне зерно, поживних елементів воно споживає набагато більше. Від цього змінюються смакові властивості фінального напою. 

Однозначно сказати - чи покращиться смак, чи погіршиться - неможливо. «Peaberry» - не дефект зерна, а природня мутація, але й зводити ці зерна в ранг делікатесу не варто. Цим часто грішать маркетологи в спробі підняти вартість продукту.  

В іншу крайність можуть впадати ті, хто пробував Peaberry не найвдалішого сорту і переніс цей досвід на весь "пласт". 

Споживайте тільки якісні кавові напої, адже кава створена для того, щоб приносити задоволення!

Завантаження..