Выращивание кофе в Саудовской Аравии

Саудівська Аравія - країна, в якій можна спостерігати незвичайне для кавової індустрії явище - тут гармонійно існують одразу дві культури споживання кави: традиційна, яка формувалася протягом чотирьох століть, та сучасна - спешелті.

Жителі Саудівської Аравії поважно ставляться до своєї історії - кавові ритуали приготування та вживання арабської кави є невід'ємною частиною життя, однак це не заважає розвитку спешелті

Саудівська Аравія займає більшу частину Аравійського півострова, який омивають води Червоного моря та Перської затоки. Клімат надзвичайно сухий та спекотний, тому в державі багато пустель nf територій із посушливими грунтами. У північних районах країни середня температура повітря перебуває в діапазоні від 27 до 43°С, а влітку вона може сягати 50°С. У високогірних південно-західних регіонах температура трохи нижча та не перевищує 38°С.

Особливість Саудівської Аравії - екстремальна мінливість денних та нічних температур, іноді ця різниця може досягати 10-15°С. Опадів в країні випадає небагато, близько 100 мм на рік - практично всі вони зосереджені в південно-західних регіонах, тому саме в цій місцевості, на терасових та гірських схилах, а також у долинах провінцій Джізан, Аль-Баха та Асір, розташовані кавові ферми, щоб купити зернову каву.

Історія кави в Саудівській Аравії бере свій початок 4-5 століть тому, а зерно потрапило на територію королівства з Ефіопії. Сьогодні, за даними FDA, у кавових провінціях цієї місцевості ростуть 78 тисяч дерев - їх вирощують на висоті 1200-1800 м над рівнем моря в затінку іншої рослинності: манго, зизифуса, ялівцю та інших.

На фермах Саудівської Аравії вирощують арабіку, а найчастіше фермери обирають її різновид - хулані. За рік в країні збирають близько 500 тонн кави.

Тут дотримуються натурального підходу у вирощуванні кави: не використовують синтетичні пестициди, гербіциди та добрива. Для підживлення землі виробники обирають органічні добрива, а також проводять мульчування.

Загрузка..