Як правильно заварювати пуер

Пуер значно відрізняється від інших сортів чаю, наприклад, якщо зелений чай має термін зберігання півроку-рік, а потім його властивості зникають, то пуер, навпаки - з віком його цінні властивості лише зростають, але пуер цінують не тільки за багатогранний смак і аромат, а й за його цілющі властивості. Китайські цілителі використовували його як ліки, називаючи напоєм вічної молодості, стрункості та краси.

Правильне заварювання пуеру дасть змогу отримати по-справжньому смачний і максимально корисний напій, в якому розкриваються всі грані його смаку і корисні властивості.

Заварювання пуеру не передбачає використання певного типу посуду, але краще віддати перевагу чайнику з ісинської глини або зі скла, також для проливного способу ви можете використовувати традиційний чайник і чахай - річ у тім, що заварюючи пуер протокою, можна розкрити його багатогранний смак.

У традиційних чайних церемоніях часто можна побачити, як перед заварюванням чайник омивають на чабані, а щоб температура води не знизилася під час заварювання, посуд попередньо потрібно розігріти, тому, перш ніж насипати чайне листя в чайник, омийте його окропом.

Традиційно першу заварку відразу зливають. Чай перед заварюванням важливо промити, позбавивши його пилу. Для цього насипаємо в чайник заварку, заливаємо окропом і через 5-10 секунд зливаємо її, і так 1-2 рази.

Після зливу води, як ми промили чай, одразу приступаємо до заварювання, щоб не дати чайному листю висохнути. При традиційному заварюванні в чайнику, заливаємо розпарене листя водою на 3-5 хвилин, давши напою настоятися, а після приступаємо до чаювання. Пуер можна заварювати кілька разів, від 4 до 10, а при кожному наступному заварюванні збільшуйте час на 40 секунд.

Завантаження..